6 sentyabr kuni RTL Alliance o'zining 10 yilligini nishonlaydi. 2012-yilda Qozog‘istonga temir yo‘l orqali Belorussiyaning bir qancha zavodlaridan mebel solingan birinchi konteyner jo‘natildi. Bugungi kunda RTL Alliance xalqaro transport va logistika kompaniyasi bo'lib, bir qancha mamlakatlarda vakolatxonalari va ko'plab nufuzli mukofotlarga ega.
Bugungi kunda RTL Alliance multimodal va temir yo'l logistikasi sohasida bozor yetakchilaridan biri hisoblanadi. Bu BAME xalqaro ekspeditorlar va logistika assotsiatsiyasiga ko'ra yilning eng yaxshi multimodal yuk ekspeditori maqomini tasdiqlaydi.
Logistika mahsuloti kompaniyasi sifatida RTL Alliance o'zining qattiq spetsifikatsiyasiga ega logistika mahsulotlariga ega. Kompaniya yuklarni to'g'ridan-to'g'ri va multimodal tashishni ta'minlaydi, temir yo'l, avtomobil, dengiz va havo transportida ham to'liq, ham birlashtirilgan yuklarni amalga oshiradi.
RTL Alliance yuqori BBB kredit reytingiga ega, bu kompaniyaning yaxshi kredit qobiliyati va past investitsion risklarni aks ettiradi. RTL Alliance - bu BIK Ratings-dan BBB kredit reytingini olgan va o'z tokenini chiqaradigan yagona logistika kompaniyasi.
Joriy yilda RTL Alliance Yevropa-Belarus biznes assotsiatsiyasiga qo‘shildi, bu kompaniya vakolatlarining yuqori xalqaro darajasining tasdig‘i bo‘ldi va o‘zaro hamkorlik uchun yangi imkoniyatlar ochdi.
RTL Alliance, shuningdek, BIK reytingiga ko'ra Belarusdagi TOP-50 ish beruvchilar qatoriga kiritilgan.
“Yubiley sanasiga kelib, RTL Alliance mintaqadagi logistika bozorida yetakchilardan biriga aylandi, bu jamoaning yuqori professionalligi va multimodal va temir yo‘l logistikasi bo‘yicha eng yaxshi malakalardan dalolat beradi. Biz sekinlashtirmaslik va intensiv rivojlanishni davom ettirish niyatidamiz. Bu, birinchi navbatda, masshtablash, logistika xizmatlari va LogTech sohasidagi ishlanmalarga taalluqlidir, - Gennadiy Gogenia (bosh direktor, RTL Alliance).

RTL Alliance celebrates 10 years
On September 6, RTL Alliance celebrates its 10th anniversary. In 2012, the first container with furniture from several factories was sent to Kazakhstan by rail. Today RTL Alliance is an international transport and logistics company with offices in several countries and a large number of prestigious awards.
Today, RTL Alliance is one of the market leaders in the field of multimodal and rail logistics. This confirms the status of the Best Multimodal Freight Forwarder of the Year according to the BAIF Association of International Freight Forwarders and Logistics.
As a logistics product company, RTL Alliance has its own fixed specification logistics products. The company provides direct and multimodal cargo transportation, carries out both full and consolidated shipments by rail, road, sea and air.
RTL Alliance has a high BBB credit rating reflecting the company's good creditworthiness and low investment risks. RTL Alliance is the only logistics company to receive a BBB credit rating from BIK Ratings and issue its own token.
This year, RTL Alliance joined the EBBA Business Association, which was a confirmation of the high international level of the company's competencies and opened up new opportunities for interaction.
RTL Alliance is also included in the TOP-50 employersaccording to BIK Ratings.
“By the anniversary date, RTL Alliance has become one of the leaders in the logistics market in the region, which indicates the high professionalism of the team and the best competencies in multimodal and rail logistics. We intend not to slow down and continue intensive development. This applies primarily to scaling, logistics services and developments in the field of LogTech, ”- Gennadiy Gogeniya (CEO, RTL Alliance).